PLUS actie: spaar je gezond en help onze club!

snerttoernooi

Van 5 september tot en met 13 november organiseert supermarkt PLUS een sponsoractie voor de verenigingen van Gorinchem e.o. Onze vereniging doet ook mee. Als je boodschappen bij de PLUS doet, kan je sponsorgeld voor de TV De Waalrackets verdienen. Het gespaarde geld willen wij besteden voor een nieuw klimrek.

Ook komt in de kantine een speciale afvalbak komen voor lege plastic flesjes, het statiegeld hiervan zal door Gert verzameld worden en gaat ook in de pot voor het klimrek. Het klimrek wordt veel gebruikt maar is niet meer veilig en moet vervangen worden door een steviger, veiliger exemplaar.

 

DOE JIJ OOK MEE EN HELP JE ONZE VERENIGING?

 
Zo spaar je mee:
  • Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je een sponsorpunt bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten.
  • Kras de unieke code van je voucher open en scan de QR code met je mobiele telefoon of ga naar plus.nl/sponsorpunten.
  • Selecteer jouw club. Voer de unieke code in en activeer.
  • Uiteraard is digitaal sparen ook mogelijk. Je ontvangt jouw sponsorpunten dan in de PLUS app. Als je digitaal spaart, ontvang je gelijk één sponsorpunt gratis.
  • Hoe meer sponsorpunten jij spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van jouw cluppie!
© 2021 TV Waalrackets